czy za smerfa moze dostac bana? Nie dostaniesz bana o ile nie grasz przy użyciu wspomagaczy.
Co daje mi przechodzenie misji? Tak jak na pierwszy rzut oka widać to exp, doświadczenie na poziom stopnia. Ważniejsze dla mnie, to urozmaicenie gry. Możesz odciągnąć się lekko od monotonnych map, rund i dać się pochłonąć przechodzeniu różnorodnych misji.
Czy cache to mapa...?? Na pierwszy rzut oka wydaję się ,że w ct jest łatwiej grać i moim zdaniem też tak jest bo wszystkie wejść ze strony tt na bs'y są ładnie odsłonięte i przejrzyste więc łatwo jest ogarnąć. Na późniejszym poziomie to już raczej nie ma co oceniać która z stron jest łatwiejsza bo już tylko skill się liczy i zgranie z team'em.
czy opłaca się kupić Co to za pytanie? Jeśli Ci się podoba ta kosa to kupujesz i problem z głowy, a jak nie podoba to nie kupujesz..
czy duża jest różnica miedzy cs 1.6 a cs go? celowanie czy co/ Niebo, a ziemia. Grafiką - co za tym idzie bardzo duża waga cs go, cos koło 10GB już na sam start . Fizyką - bardziej realistycznie zachowują się bronie przy odrzucie z full auto i o wiele trudniej jest kogoś trafić.