wikihiki132
wikihiki132 napisała na forum gry Let's Hunt
Czy ta gra jest darmowa? Tak, tylko pierwsze zadanie na stronie DoGry.pl jest płatne. Chodzi mi o to że trzeba zapłacić aby doładować banknoty. ;)
proszę o pomoc Bo prawdopodobie grałeś z botami. ( komputerem) Po 10 bitwach grasz już z normalnymi graczami. Powodzenia ;)
Bitwy na botach i zadania Nie. Po 10 bitwach już nie grasz z botami. Po 10 bitwie dopiero będzie ci to zaliczało ;)
Nie zaliczenie zadania Możliwe że rozegrałeś te bitwy ale z komputerem. 10 pierwszych bitew jest z komputerem a dalsze z graczami. Jeżeli rozegrasz te bitwy z komputerem nie zaliczy ci tego zadania ;)
O co chodzi w tym zadaniu ? "Rozegraj przynajmniej jedną bitwę 5 różnymi czołgami II tieru" II tier to tak jakby poziom czołgu. Tiery mogą być od I - X. Aby, np z tieru I nie można zrobić II tylko musisz go kupić wchodząc w BADANIA i u samej góry ci pisze I II III IV itp. Musisz zakupić przynajmniej 5 czołgów z tierami II i każdym z nich rozegrać przynajmniej 1 bitwe. Aby kupić taki czołg trzeba najpierw I tierem rozegrać kilka bitew dziękim którym zdobędziesz doświadczenie czołgu i kase. Za doświadczenie odblokujesz czołg w BADANICH, a za kase kupisz go. Mam nadzieje że pomogłam ;)
wikihiki132
wikihiki132 napisała na forum gry Margonem
Czy nadal dostaje się punkty na dogry.pl za pisanie pytań i dawanie odpowiedzi? Oczywiście że tak. Za 1 sensowną odpowiedź dostaniesz 5 pkt. Ale musisz być cierpliwa ponieważ inni muszą tom wypowiedź sprawdzić, więc powodzenia! ;*
Który bohater? Dużo bardziej Sion. Sion jest bardzo wytrzymały co wpływa na jego pasek życia. Więc polecam ci go z całego serduszka! :)