Siemka Lamborghini Siema mam lamborghini murcielago copa costam .. ;D jakieś policyjne i niewiem jak światła włączyć probowałem przyciskiem k,l,g,h,j i nic ;/ ktoś wie jak ??
Siemka Nowy kod Siemka siemka o której bedzie nowy kod.?
Siemka to ja jeszcze raz :D Osiągnięcie 150 samochodów Siemka sory jeszcze raz sie pytam bo to pytanie nie zostało rozwiązane i dalej niewiem :d A więc do rzeczy :P Czy jak mam osiągnięcie kolekcjoner zbierz 150 samochodów to moge kupić np: 150 szt Doge Challanger ten najtanszy i mi zalicZy ? prosze pomuszcie.
Osiągnięcie 150 samochodow Pilne!! Siemka wszystkim mam juz 40-50 samochodów i mam pytanie jest osiągnięcie Kolekcjoner i żeby dostac koesinga czy jakos tak ccx to trzeba uzbierać 150 samochodów a jak sobie uzbieram 3 miliony IGC i będe kupował jedno i te same najtańsze auto to też mi zaliczy ??
Pilnie Prosze Pomużncie :D Jak bym chciał Uzbierać 3-4-5 Milionów IGC to w ile godzin bym uzbierał jak bym gram po 3-4 godz dziennie ?? A i najakim wyścigu lub pościgu zarabia się najwięcej .
Pilnie odpowiedncie Ile sie utrzyma ta rotacja co teraz dodali te auta za igc np laborgini murcielago aston martin DBS i porsche ?
Siemka Rotacja Ile utrzymają sie dni te samochody z rotacji co będą Te porshe itd bardzo was prosze powiedcie. i ile max będą te auta kosztowac?
Rotacje Siemka, Można zapytać ile będzie kosztowało auto z Rotacji Miał być teraz Aston Martin DBS Wie kost ile mniejwięcej bedzie kosztował ?? A i jeszcze jedno przez ile utrzyma sie to auto za kase z gry ?
prosze pilnie odpowiedcie Co najlepsze z klasy B Ale tak konkretnie BMW M3 Sport Evolution za 850 tysi ?? I co najlesze na klase C i A Pilnie pls
Pytanie Pilnie Jakie auto klasa E za GOTÓWKE jest najlepsze do zrobienia wyscigu mistrz klasy E ??
Nfs World jakie auto najlepsze Klasa B za gotówke ?
Na jakim wyścigu Siemka, Na jakim wyścigu moge wykonać osiągnięcie Mistrz Klasy B ?? Jeżdże obecnie Audi A1 Club Sport Quattro Dam rady tym autem ?? A i gdzie znajduje się ten wyścig.
tobiasz97
tobiasz97 zadał pytanie w grze Metin 2
Pytanie gdzie expic 30-60lvl ??
tobiasz97
tobiasz97 zadał pytanie w grze Metin 2
sprawa Co daje jak sie wykona całego biologa??
tobiasz97
tobiasz97 zadał pytanie w grze Metin 2
Siemka Co wybrać miecz żalu czy zatruty ??
tobiasz97
tobiasz97 zadał pytanie w grze Metin 2
XenoxMT2 Kto Chce konto 250 lvl ?? :D wojo miecz all kd +5