Ważność budynków... Czy w tej grze budynki produkcyjne stawiane są na okresowy czas? Nic nie ma w inwentarzu nic nie burzyłem a dzisiaj patrze a tu cegielnia mi znikneła :)
antonio_90
antonio_90 zadał pytanie w grze Jungle Wars
Atakowanie innych graczy Czy jest możliwość zaatakowania konkretnego gracza z rankingu czy w grze można sobie tylko losować ofiary?
Dlaczego nie mogę stawiac budynków w gildii? Witam mam problem, otóż od rana nie mogę rozbudować trenera w gildii. Posiadamy wymagana ilość grzybów i złota a mimo tego plusiki są nieaktywne. Czym to może być spowodowane? Ma to jakiś związek z wojnami gildyjnymi? Czy ktoś miał już kiedyś taki problem?
Kiedy na lochy gildyjne? Hej mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy, Jaka trzeba mieć ekipę w gildii by bezproblemowa przejść pierwsza wyprawę? Mam gildii 10 graczy na poziomie 40+ czy to wystarczy na brodzika?
Gra na jednym ip Witam. Mam pytanie do tych którzy grają w kilka osób na jednym ip na jednym komputerze. Czy takie przypadki trzeba zgłaszać obsłudze tak jak jest w kilku innych grach? Gram razem z bratem na jednym komputerze w domu i nie chcemy dostać za to bana.
Zaproszenie znajomego Witam.Mam problem z werbowaniem do gry przyjaciół . Zaprosiłem znajomego poprzez odnośnik w zakładce "Bohater" wpisałem jego maila on zarejestrował się z linku, lecz ja nie dostałem żadnej informacji o tym, ani nie odblokowała mi się odznaka. U Was też tak jest?