koniec sezonu Jaka postać i skórka jest nagrodą za ukończenie sezonu ?
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze Metin 2
początek gry Witam Może mi ktoś wyjaśnić jak mam zacząć grać w tą grę? Co zaatakuje jakieś wilki to i tak mnie zabiją muszę zabić tych 30 niebieskich wilków a jak na razie nie mogę kompletnie nic zabić. Jak mam zdobyć jakiś poziom broń czy coś w tym stylu?
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze OGame
Sonda Szpiegowska Witam wszystkich Nigdy nie grałem w tą grę, a potrzebuje jak najszybciej zbudować sondę szpiegowską prosił bym o wskazówki jak najszybciej mogę ją zrobić jakie wymagania potrzeby aby ją zbudować wiem że potrzebuję stocznie i prosił bym też o wymienienie wymagań aby wybudować stocznię.
Viktor Czy hexrdzeń czyli podstawowy item Viktora można sprzedać potem?
10 gier ranked Wie ktoś może jak to jest z tymi grami? Bo słyszałem też że 50% wygranych i dostane się tam gdzie byłem inni mówią ze nie ma to znaczenia gdzie byłem. Ma ktoś pewne info jak to jest?
NASUS Q Stacki Nasus są uznawane jako AD to czyli ARMOR powoduje mniejsze obrażenia to czy opłaca się kupić na niego ostatni Szept czyli przebicie pancerza ?
Nasus Jak nasus atakuje swoim Q i ma dużo stacków to one są uznawane jako AD czy AP? Bo nie wiem co w tedy kupić czy odporność na magię czy pancerz.
AFK ranked Da się jakoś zgłosić i dopominać się o zwrot punktów czy cos za afka na rankedzie? Przez afka nie awansowałem do wyżej ligi...
Blokada duetów Czy przypadkiem nie powinny być ograniczone duety? Chodzi mi o to że platyna może grać z bronzem to jest bez sensowane , moim zdaniem powinny być ograniczenie do jeden ligi czy coś w tym stylu bo jeśli bronze trafi na platyne to raczej nie ma szans z nim, a w tedy platyna nafeeduje się i jest po grze.
ranki Jak to jest że grając w goldzie czasem mam w drużynie bronze? Od czego to zależy kogo mi przydzielą do drużyny w solo Q?
picki Od czego zależą picki w grze rankingowej chodzi mi o kolejność wybierania bohaterów
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze Anno Online
poziom jest jakas inna opcja podniesienia poziomu oprócz wykonywania zadań?
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze Anno Online
Podniesienie poziomu Czemu nie moge podnieść poziomu domów ? Wcześniej miałem taką opcje a teraz znikła i nie wiem czemu. Posiadam wszystkie surowce tylko nie pokazuje mi już że mogę podnieść chate
reset ranków Czy ilość wygranych i przegranych będzie miała wpływ do jakiej ligi zostane przydzielony po resecie ranków?
Co to są ccki? Co to są ccki?
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze Hero Zero
honor Od czego zależy ile honoru dostane za zaatakowanie innego gracza?
Turniej Katowice Jak pewnie większość z nas wie odbędzie się w marcu turniej w Katowicach jakoś w marcu, wie ktoś może kiedy dokładnie będzie on i czy są jakieś bilety ? Jeśli tak to płatne, ile i gdzie je można dostać?