Ile czasu zajmuje wykonanie wszystkich zadan? Powiem tak, jeżeli znasz angielski, i ciekawią Cie gry typu MMORPG w świecie Fantasy. Nawet nie zauważysz kiedy zrobisz wszystkie, jednak osstrzegam... Patrz co pisze w zadaniu, gdyż przez fabułe można za bardzo do przodu polecieć ;) Pozdrawiam.
Błąd Krytyczny Opcja na szybko to utworzenie nowego Konta o nazwie takiej jak ID :)
Zadania w dogry.pl Ktoś ma pojęcie jakie jest 3 zadanie ?
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Wizard101
Nie widzę zadań Zapewne skończył się czas na ukończenie 1 zadania, dlatego też straciłeś możliwość wykonania reszty.
Jak brzmi 3 misja? 35 poziom postaci jest wymagany by ukończyć 3 zadanie,
Zadanie nr 3 za pkt Gra miała zostać stworzona o tematyce historycznej, ale jak przypuszczam jest to 1 gra Twórców. Gra może w przyszłości rozwinie się i poprawi wszelakie błędy,bugi.
Ta gra Nie działa Gra jest w Fazie BETA w której wiele rzeczy jest wymaganych co do poprawienia. Błędy polecam zgłaszać do supportu gry :) Pozdrawiam
Powrót do miasta Aby powrócić należy kliknąc czerwony przycisk na górze ekranu " powrót do Zamku " ale kliknąc na nasze miasto a nastepnie wybrać opcje "Przejść do miasta"
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
Jakie poziomy mają metiny ? Metiny występuje regularnie co 5lvl. Jedynym wyjątkiem są specjalne kamienie metin zrzucane z okazji eventów (1lvl) Ciekawostka: Metin 60lvl występuje tylko w DT
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
Czy na 1lvl mozna wejsc do DT? Ogólnie w grze Metin2 jest możliwość wejścia do DT bez poziomu 40. (Czyt. nawet na 1) Wymaga ona przekształcenia i zmodyfikowania plików gry. W DT natomaist nie będzie potworów jedynie sama graficzna szata tejże oto lokacji :)
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
Metin Zazdrosci. Latwy Loch Malp. Metiny respią się na wydzielonym obszarze na mapie. Przewaznie są to dwa miejsca zwane spotami. Resp bywa różny od 15-30 minut. Informacje o przybliżonym respie metinów znajdziesz na wikipedii metin'a. Warto. Polecam Mental Wojownik. Lvl około 19-20. Silne Ciało maksujesz na ile dajesz rade. Eq, JEżeli 20lvl to gizarma jeżeli 19 to pajęcza włócznia. Do obrony Tygrysia Zbroja na lvl 18.
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
Co trzeba na pierwsze zadanie? Nick z Gry. Gdyż właśnie po tym moderacja dogry.pl ma szanse na zweryfikowanie Twoich postępów. Dodatkowo 1 zadanie w grze metin2 to: Załatwienie czerwonych miksturek dla strażnika wsi, dostaniesz je od handlarki różnościami
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
metin 2 co było wcześniej Metin 2 jest Tylko Nazwą. Nie pojawiły się inne developerskie części tej gry. Często mylone z prywatnym serwerem Metin (Chiński) Którego zastąpił w późniejszym czasie LongjuMt2 (W tłumaczeniu na Polski)
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
czy można grać bez pobierania gry Nie ma możliwości uruchomienia gry bez jej klienta. Klient służy jako "silnik". Bez niego nie pojedziesz :)
patrykos2317
patrykos2317 napisał na forum gry Metin 2
Jak lepiej zarabiac, bijac bossy czy rozwalajac metiny? Kamienie metin są najbardziej efektowną formą zarobku respią się częściej niż bosy i jest możliwość dropu KU oraz KD wartościowego. Metiny od poziomu 50 dropią Kamienie Dusz.
Portfel steam, czy można jakoś doładować sms? Niestety, najbardziej popularną opcją zakupy jest paysafecard. 30zł = 5euro 50zł=10 euro
Jaki monitor do CS:GO 120 Hz czy 144 Hz ? 144Hz. Im więcej Hz'ów tym szybsze odświeżanie ekranu na Twoim monitorze co zwiększa fps (klatki na sekundy)
Jakie są ładne i tanie skiny do AK-47 i M4A1? Ak-47 Najlepszy z niebieskich skinów to Elitarny, leci on ze skrzyni CHROMA 2. M4a1, Z tańszych polecam Krwawy Tygrys. Połączenie koloru czerwonego z czarnym odpowiednio dodaje pazura tej broni :)
Co lepsze usp czy p2000 ? USP i P2000 ma te same dmg, tak samo ma podobny spray. Różni się jedynie ilością amunicji i tłumikiem. USP ma 12 naboji, ale posiada tłumik. P2000 ma 13 naboi ale brak tłumika. Jeżeli preferujesz gre skrytą, lub taktyczną polecam USP. Można zaskoczyć przeciwników.