:P
:)
lol
Kogo kupić nidalee czy kassadina Obie postaci są dobre. Wystarczy je opanować. Jeśli szukasz czegoś łatwego to polecam kassadina, zaś nida mimo, iż jest troszkę trudniejsza do opanowania to jest op.
Nareszcie weekend! :D
lrdlizard
lrdlizard oraz torgg są teraz znajomymi
lrdlizard
lrdlizard oraz Eladria są teraz znajomymi
lrdlizard
lrdlizard oraz obrazswiata są teraz znajomymi
lrdlizard
lrdlizard oraz Zdobyvvca są teraz znajomymi
lrdlizard
lrdlizard zadał pytanie w grze Arena Mody
Dlaczego co kilka dni wyzerowuje mi punkty? Co kilka dni mam zero punktów za wybieg FTV, mieszkanie czy podium pań? Ot tak w ciągu godziny spada ocena z 40 na 0?
lrdlizard
lrdlizard zadał pytanie w grze Legend Online
Skąd wziąć punkty kondycji? Nie mogę robić żadnej planszy z powodu ich braku.
lrdlizard
lrdlizard zadał pytanie w grze Legend Online
Jak najlepiej zdobywać doświadczenie? Gdzie się udać? Z kim walczyć?
lrdlizard
lrdlizard zadał pytanie w grze Legend Online
Co się stanie jeśli zginę na polu bitwy? Będę musiała zacząć grę od nowa?
lrdlizard
lrdlizard zadał pytanie w grze Legend Online
Jak zmienić wojsko z włóczników? Startowałam z włócznikami jednak chciałabym zamienić ich na łuczniki. Rekrutowałam i ulepszyłam je jednak nie wiem gdzie dokonać zmiany wojska używanego podczas bitew?
Trudoność. Przy prezentacji postaci jest podany atak, czary, życie i trudność. Z tą trudnością chodzi o to, że im więcej jej ma tym ciężej się ową postacią gra czy po prostu jest trudniejsza do pokonania? Bo nie rozumiem.
Nie mogę się zalogować. Wczoraj chciałam zalogować się do gry, ale wyskoczyła mi informacja, że hasło jest niezgodne z loginem. Poprosiłam o przesłanie hasła na adres e-mail. Nic nie przyszło, więc spróbowałam wysłać informację o przypomnienie nazwy konta. Wyskoczyła informacja, iż pod danym adresem e-mail nie ma utworzonego konta. Podczas zakładania drugiego chciałam podać ten sam e-mail, ale dostałam adnotację, że ten e-mail jest już używany. Ktoś mógłby mi wytłumaczyć co się stało?
Herby honoru. Ile trzeba mieć honorów by otrzymać taki herb?