Szukam Klanu Witaj czołgisto! Szukam osób które chcą od narodzin klanu (Wczoraj)dołożyć cegiełkę w tym procesie! Szukam rozstawiających, oficerów i przede wszystkim osób chcących co jakiś czas pograć w gronie znajomych! Jeśli jesteś chętny wyślij pozytywną wiadomość lub zaaplikuj sam do naszego klanu! Pozdrawiam!
Szukam klanu w wot :) Witaj czołgisto! Szukam osób które chcą od narodzin klanu (Wczoraj)dołożyć cegiełke w tym procesie! Szukam rozstawiających, oficerów i przede wszystkim osób chcących co jakiś czas pograć w gronie znajomych! Jeśli jesteś chętny wyślij pozytywną wiadomość lub zaaplikuj sam do naszego klanu! Pozdrawiam :)
Szukam klanu Witaj czołgisto! Szukam osób które chcą od narodzin klanu (Wczoraj)dołożyć cegiełke w tym procesie! Szukam rozstawiających, oficerów i przede wszystkim osób chcących co jakiś czas pograć w gronie znajomych! Jeśli jesteś chętny wyślij pozytywną wiadomość lub zaaplikuj sam do naszego klanu! Pozdrawiam.
Poszukuje klanu. Witaj czołgisto! Szukam osób które chcą od narodzin klanu (Wczoraj)dołożyć cegiełke w tym procesie! Szukam rozstawiających, oficerów i przede wszystkim osób chcących co jakiś czas pograć w gronie znajomych! Jeśli jesteś chętny wyślij pozytywną wiadomość lub zaaplikuj sam do naszego klanu! Pozdrawiam!
Szukam Klanu ! 19 Dywizja Kawalerii Pancernej- zapraszam
Goldzik i prezenty w wot Jesli jestes chetny to mogłbyś wysłać jakiś prezent do : mickarkarpiuosp :D
mkarpowicz11
mkarpowicz11 zadał pytanie w grze Khan Wars
Jak zwiekszyc populacje w miescie bo mam 170/611 Jak zwiekszyc populacje w miescie bo mam 170/611 ?
mkarpowicz11
mkarpowicz11 zadał pytanie w grze Khan Wars
Co daje konto VIP w grze KHAN WARS ? Mam konto vip i nwm jak jego mądrze użyć co daje konto VIP ?
Postacie Czy są opcje żeby otrzymać za clithzy postacie ?