Brak zadań Na stronie została wprowadzona jakaś dodatkowa weryfikacja konta w grach i jeżeli poprawnie nie przejdziesz takiej weryfikacji to zadania znikają :)
jak powiekszyc okno gry Przed uruchomieniem gry w kliencie obok graj jest przycisk z ustawieniami i tam można dostosować rozdzielczość.
Zadania/misje w grze Masz minimum base level i job level na 10 ? W skilach first aid na 1 punkt. Ja tak miałem i wskoczyło, wystarczyło potem zagadać do gościa po lewej od lady i wpuszczał do sali treningowej testowej. Co do powrotu to się nie da jeżeli tam coś ominąłeś to może gra zbugowała. W mieście Prontera jest taka chatka nowicjuszy - idąc od środka mapy w lewo drogą i do góry za domek wejście jest od tyłu. Jest tam taki gość co ewentualnie początkowe questy zleca jak byś coś pominął (ale nie wiem czy w tej wersji gry to działa)
Zadania/misje w grze Polecam iść farmić na moby aż uzyskasz 9 punktów umiejętności i rozwiniesz basic skills do poziomu 9. Wtedy odblokowujesz możliwość zmiany profesji (job) szukasz sobie trenera są w różnych miastach np. swordsman jest w Izlude town. Trener zleca Ci test jak go zrobisz dostajesz zbroje i można dalej farmić - jest już łatwiej. Co do misji nie są one znaczone na mapie więc ich szukanie i wykonywanie zajmuje więcej czasu niż to co opisałem powyżej. Jeżeli ma ktoś lepszy pomysł niech się podzieli :). Miłego grania.
Gra nie działa wie ktoś dlaczego ?? Czy w zakładce setup (guzik klucza obok PLAY) gry masz wypełnione pola dot. graphic setup i screen size?
problem z zasobami.. Produkcja zasobów zatrzymuję się w momencie gdy brakuje miejsca na ich gromadzenie. Musisz wybudować więcej budynków danego typu produkcyjnego żeby zwiększyć pojemność na ich gromadzenie.
Zmiana nazwy Samemu nie zmienisz. Pisz do supportu w tej sprawie.
Zadania??? Jac-domanski - poziom bazy jest na mapie świata taki globus siatkowy na pasku na dole - i jest równy poziomowi centrum dowodzenia.
zadanie 1.. Nie jest napisane w treści zadania ?
7 poziom zamku problem Po prawej stronie na ekranie masz kartę z zadaniami, rób je po kolei a gra sama cię pokieruje :)
Nick podany w serwisie różni się od widocznego na screenie Nick to nazwa bazy na mapie świata (podawana podczas rejestracji).
Potwierdzenie zakupu w grze na conajmniej 10zł a jakaś informacja wskazówka powinna się w powiadomieniach wyświetlić przy odrzuceniu zadania?
Zadania??? mjozwik98, zadania są różne zależy kto na co trafi. Pewnie są ze 3 sety i każdemu coś innego losuje.
Zadania??? 1 - 3 poziom bazy 2 - 6 poziom bazy 3 - 9 poziom bazy ….. :)
Problem z RF Online Co mam robic ? Próbowałeś tego: https://eu.4gameforum.com/threads/528891/
Jakie są zadania ? Ostatnie zadanie - 15 poziom konta.
problem z zadaniem @mjozwik98, racja chociaż plus z tego taki że można dalej sobie levelować i nie obawiać się o przekroczenie levelu jak to ma miejsce w przypadku zadań sprawdzanych ręcznie. :)
problem z zadaniem Pierwsze zadanie pewnie ręcznie sprawdzają, pozostałe lecą z automatu w przeciągu 1-2 h
Problem z akceptacją nicku https://dogry.pl/world-of-warships/qaa/11745202/blad-przy-wpisywaniu-nick-a-na-dogry-zadanie-0/
problem z zadaniem Weekend, moderacja też potrzebuje odpocząć, jest długi czas na wykonanie zadań, można wbijać levele w miedzy czasie. @recon - musi być widoczny nick jest na górnej belce po prawej, a trzeba wejść w menu > profile > history