Problem.... Witaj, używam wielu modyfikacji do World of tanks i czasem mi również zdarza się taka sytuacja. Na sam początek gdy włączysz grę to obok przycisku GRAJ masz taką strzałkę. Naciśnij ją i wybierz aby uruchomić w trybie bezpiecznym. Oznacza to że gra włączy się bez uruchamiania modów i innych dodatkowych składników. Jeśli się uda to znaczy to że masz problem z modami. Wtedy najlepiej wejść do głównego katalogu gry i usunąć pliki TYLKO z folderu: /mods/najnowsza wersja gry/ oraz z katalogu: /res mods/najnowsza wersja gry. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z supportem WG lub zapamiętaj hasło i zainstaluj grę od nowa. Mam nadzieję że pomogłem.
Clash of clans Witaj, na twoim miejscu sprawdził bym ustawienia gry lub telefonu. Takie kolory nie są normalne. Jeśli nie znajdziesz nic złego w ustawieniach to skontaktuj się z supportem gry.
Gdzie jest kod z najnowszego numeru CD action? Jeśli chodzi ci o ten z asasinem i hous of depotia to jak masz płytę z assasinem to na niej jest kod, następnie postępujesz zgodnie z instrukcją na str 125. Po postąpienu zgodnie z instrukcję pojawi ci się lista kodów lub dodatków jakie on odblokował, wybierasz jeden i go dostajesz. Następnie wystarczy przejś na odpowiednią stronę np: wybierasz kod do wot to idziesz na stronę wargaming logujesz się i wybierasz zrealizuj kod. Tam go wpisujesz robisz wykup i gotowe
O co chodzi w cw? cw czyli clan wars, jest to po polsku wojna klanów. chodzi w niej o to że lider twojego klanu lub osoba do tego upoważniona rozpoczyna wojnę po między twoim klanem a innym wylosowanym. Wojna może byc 10 vs 10 15vs 15 i kilka jeszcze tego typu. Na każdej wojnie masz 2 ataki, zwykle atakuje się swój numer (ty w kolejności od najwyższego masz np 11 to atakujesz osobę z wrogiego klanu też z numerem 11). Później możesz atakowac osobę wyżej. UWAGA!!! nie atakuj niższego numeru niż twój chyba że reszta klanu Ci na to pozwoli, chodzi po prostu o to aby osoby z niższym numerem niż ty nie zostały na lodzie i musiały atakowac wyższe numery bo w takim przypadku zwyczajnie będzie im trudniej i nic nie zarobią oraz nie zdobędą gwiazdki(tobie łatwiej a sojusznikowi utrudniasz). Klan który łącznie zdobędzie więcej gwiazdek wygrywa, w zamian za to dostaje eliksir dark eliksir i gold a także tak zwane klan perks czyli exp klanu za który klan wbija wyższe lewele i za to są różne ulepszenia. Mam nadzieję że wytłumaczyłem:-)