Anna
Anna napisała na forum gry Drakensang Online
Pochwalcie się swoimi poziomami w Drakensang Online :) k4s14, gram jako magiczka. Wiem, że mogę mieć kilka postaci, ale czy nie musiałabym wówczas zaczynać niejako od początku ? Łucznik to silna jednostka ? aniajanusz1, dziękuję mimo wszystko za dobre chęci.
Anna
Anna napisała na forum gry Wiejskie Życie
Ktory posiadacie level w wiejskim zyciu ? Mój obecny poziom to 38.
Anna
Anna napisała na forum gry Wiejskie Życie
Gra jest prosta ale fajna Rzeczywiście nie sposób się z Tobą nie zgodzić :) Jeśli ktoś gustuje w grach farmerskich, to z Wiejskim Życiem pozostanie na długo. Ja lubię siać, sadzić, zbierać, produkować ... Sprawia mi to mnóstwo frajdy.
Anna
Anna dodała zdjęcie
Przedstawiam moją postać w grze Drakensang Online. Niestety poziom posiadam raczej słaby ...
Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami w temacie: https://dogry.pl/drakensang-online/qaa/11562696/pochwalcie-sie-swoimi-poziomami-w-drakensang-online/
Anna
Anna napisała na forum gry Uptasia
tryb zagadek w grach Jeśli ktokolwiek z Was ma jeszcze jakiś problem z zagadkami na Uptasii, proponuję zajrzeć na bloga z ... odpowiedziami: http://zagadkizuptasii.blogspot.com
Anna
Anna dodała zdjęcie
Oto nagłówek mojego bloga, na którym aktywnie publikuję posty. Ponieważ gram od czasu do czasu, a w niektóre gry nawet ... co rano, postanowiłam napisać o tym bloga :) Mam nadzieję, że Was zaciekawi, a poszczególne wpisy okażą się pomocne w rozmaitych grach. Wszelkie pytania mile widziane. Możecie komentować posty na blogu albo pisać do mnie bezpośrednio.
Mój blog o grach przeglądarkowych i na komputer: http://swiat-gier-online.blogspot.com
Anna
Anna napisała na forum gry Uptasia
Kto ma kota ? Wystarczy zakupić najtańszy pakiet rubinów (waluty premium). Kot Adinda jest dodawany gratis.