Szukam ludzi do gry!! CarnivallPL
Drużyna Do turniejów i flexów jg, adc, sup mogę ja
Najlepszy Support do Jhina tresh chcesz możemy pograć mam na jhinie mastery 6 a na treshu ucze sie mam do jhina project a o tresha mroczna gwizada CarnivallPl zapro
Jakiego adc kupić? 1. Vayn nafeedowana czy nie zwali karzdego na kolana. W late game słaba lecz w późniejszej fazie gry sama kieruje gre. 2. Jinx szybka i skuteczna jak srka po kebsie. R piękne lecz trzeba mieć wyczucie. Jeśli poszukujesz sup zaproś mnie CarnivallPl. :) Powodzenia ;)
Nie mogę grać rankedów w lolu! Czasami jest tak że serwery są przepełnione :/ . Albo trwają nad nim prace lub naprawy ;) . Sprawdzaj często stan serwerów to pomaga :) .
Sławni ludzie Z pl Nervarien kubon jankos arquel.
Poszukujemy 3 osób do teamu w 5 v 5 Rankingowa (Flex) Mam diament maestria 7 na treshu braum malzahar blitz rakan soraka tu akurat mastery6 blitz 5 tamkneth 7 bard7 na prif ligia diament Jak mam grać na sup to wymagam discorda skype lub team speak.
Szukam supporta! Umiem Malzahara Brauma Tresha Barda Leone Janne Średnio BLITZ na każdym mam 7maestrie moja liga Diamenta wiencej na prif
EJ macie te skiny??? zapomniałem dodać podjaj swój nick xd
Postac za 4800 Polecam Malzahara. Na mida. Trzeba trochę pograć a potem wymiatasz. Ez komba ps: sam na nim mam 95% win ratio) Walisz na 1 miniona E potwem W fala cała zniszczona i zwraca ci się mana 2x. Kiedy cię typek atakuje Na niego E (postaraj się trafić jeszcze Q) W i na koniec R( grdy jest na R nic nie może zrobić a twoje żuczki zadają mu obr DUŻE pomaga R i E czyli jakby trutka która zadaje w czsie obr i przez to twoje żuczki i umj są o połowe silniejsze. Gorąco polecam można gry kierować co każdy mecz mam praktycznie s- s+ i s.
Kogo polecacie do 6300NE obojetnie jaka linia i dlaczego(nie supp) Polecam Malzahara. Na mida. Trzeba trochę pograć a potem wymiatasz. Ez komba ps: sam na nim mam 95% win ratio) Walisz na 1 miniona E potwem W fala cała zniszczona i zwraca ci się mana 2x. Kiedy cię typek atakuje Na niego E (postaraj się trafić jeszcze Q) W i na koniec R( grdy jest na R nic nie może zrobić a twoje żuczki zadają mu obr DUŻE pomaga R i E czyli jakby trutka która zadaje w czsie obr i przez to twoje żuczki i umj są o połowe silniejsze. Gorąco polecam można gry kierować co każdy mecz mam praktycznie s- s+ i s. 2. To troche tanie ale mocne na magów Kassadin :) Chyba nietrzeba tłumaczyć 3. Diana postać robi furrore od już 3 lvl można zgarnąć killa uuuff a co od 6 XD. Jak jest nafeedowana jest ope. ps:Malzahar kontruje diane, diana kasse, kassa malze xd
szykam postaci XIn Zhao BARDZO POLECAM i Pantheon jak i Dr Mundo (bez many)
SZUKAM MAIN! HELP :D Kassadin nie do poonania na mamę ale odnawia ją przez w R tak sport co 5 s daje mobilność i zadaje obrażenia Tony obrażen Mid Minusy: Przed 6 lvl CHUJOWY PLUSY: Po 6 ZAJEBISTY PASYWKA ROBI Z NIEGO TANKA NA MAGI: O 15 % mniejsze obrażenia sp od przeciwników z umiejętności. Dobry w team fightach. MIÓD MALINA PS NA W MASZ POLE W KSZATLCIE ROZKA SPOWALNIA ON WROGÓW POSTAĆ TRICHE CIĘŻKA!
Lvlowanie konta Ja też g5 Xr
Czy dostanę RP za wysłanie RIOT błędu? Nic ie dostaniesz oprócz podziękowania
League of Legends Ja polecam Shaco dobre ganki. Gragas w team fightah niezastąpiony i nunu