Ile jest pistoletów w cs:go Wszystkich jest ok. 9 - P250 - P2000 - Tec-9 - Glock 18 - CZ75 - USP-S - Dwie Berety - Five Seven - Desert Eagle (można zamienić na Rewolwer)
Która m-ka lepsza m4a1-s czy m4a4? m4a1 ma mniejszy rozrzut, przez co łatwiej jest wycelować w przeciwnika. Dzięki tłumikowi, który przymocowany jest do tej broni, strzelając seriami bardzo szybko możemy zdjąć przeciwnika. Natomiast w m4a4 już jest trochę większy rozrzut, lecz broń ta zadaje większe obrażenia, jest idealna na bliskie oraz średnie dystanse. Ciężko powiedzieć, która z nich jest lepsza, każdy ma inny gust i to ty musisz zdecydować, którą Ci się będzie lepiej grało. Ja już od samego początku gram z m4a1-s i do niej jestem przyzwyczajony, głowy całkiem nieźle wchodzą ;)
Na jakiej mapie gra się wam najlepiej ? Jeśli turniejówki to tylko Dust II, znam tam każdą miejscówkę, łatwa do ogarnięcia.
Spadanie z rang przez Głupote Valve Miałem wczoraj to samo. Prawie w każdym meczu byłem pierwszy, duża ilość MVP, ale cóż- zależy od wyniku meczu.