13
Wojtek

Jestem początkujący. Pomocy

Dodał Wojtek 09.12.2015, 22:11

Witam ;) Jestem początkujący i potrzebuje pomocy,a mianowicie odpowiedzi na pytania: Czy opłaca się grać samemu? Jak zdobywać/robić takie już lepsze itemki?
Kim grać i dlaczego? Rozdaje plusy! ;) +


Aby komentować, zaloguj się.
8

MaczowPL

11.12.2015, 09:04

Czy opłaca się grać samemu? Ja na początku grałem z kolegami. Dopiero jak nauczyłem się w to grać to wbijałem lvl na innych postaciach sam. A teraz gram z kimś dopiero wtedy kiedy jakieś zadanie jest trudne lub robię event czy idę na jakiegoś hard bossa. Dobre itemki możesz zdobyć praktycznie z każdego mobka i bossa tylko trzeba mieć chęć i cierpliwość. Z bossów masz większą szansę że ci wypadnie unikat, legenda czy nadzwyczajny itemek ale nie zapomnij że nawet magiczny może być lepszy od nadzywczajnego. Itemki możesz robić poprzez łączenie np. 4 ulepszonych itemków z który powstaje nam magiczny itemek, robisz to na stole warsztatowym który znajduje się najczęściej w miastach. Kim grać? To już zależy od cb ja osobiście gram na rycku najczęściej buduje się go pod tanka, mag jest na daleki dystans tak samo jak reszta postaci. Pooglądaj sobie filmiki na yt jak inni grają postaciami i sam zdecyduj kim będziesz grał. :)

4

Szymon

23.12.2015, 19:17
1 plus

Raczej się nie opłaca. Fajnie mieć bractwo,kolegów. Będzie jakiś event gdzie do zdobycia są ope itemki, ale nie dasz rady bosowi. Najlepiej zdobywać itemki poprzez pierwsze bicie bosów (Heredur,medusa,sigigrismar,) wtedy masz 100% szansę na unikat bądź legę.Najlepiej aktywować sobie premium gdzie z potworów lotają sześciany.W sześcianach znajdziemy kamyki nadzwyczajne oraz legendarne przedmioty. Również można kupić artefakty za mroczne monety jeśli nie masz szczęścia do potworów. Graj mechanikusem,magiem. Tankiem trzeba się nauczyć grać przed dłuższy czas. Łucznik nie jest taki łatwy do ogarnięcia. Mech ope skile jak mag.

Ostatnie tematy

cWaNiAk#
szymonek02337
Jathon
kozinta
Piotr