9
MagicznyPatryk

Postać Dota 2

Dodał(a) MagicznyPatryk 18.04.2016, 16:33

Witam, grałem trochę w LoL'a ale mi się nudzi troche i chciałem spróbować w Dote, tylko nie wiem kim. W LoLu lubię postacie takie jak Darius, Varus, Zed i żeby nie była trudna bo wiecie dopiero zaczynam :D jeśli możecie napiszcie mi jakie postacie z Doty odpowiadają postacią z LoLa. ;)


Aby komentować, zaloguj się.
11

energy.mix

03.05.2016, 00:41
2 plusy

czy ja wiem czy postacie z lola kojarzą się np z lol'em no może jakieś tam postacie są podobne nigdy w lola nie grałem ale jak chcesz zacząć w dote to bym polecam nawet zagrać spirit breaker lub drow ranger, invokerem nie polecam gdyż ta postać jest naprawdę trudna :D

5

hubrotoch27

18.05.2016, 16:33
1 plus

Jak lubiłeś Dariusa to polecam Axe ma takie samo ulti i myślę że to w miarę łatwa postać.

7

lu.wierdak

28.05.2016, 10:56
1 plus

spokojnie mozesz zagrac takimi postaciami jak Sven, Viper, Drow ranger, lina, necrophos i latwo powoli przerzucisz sie na dote

1

radeczq

31.05.2016, 19:09
1 plus

Mortred, Riki, Strygwyr

2

kubioxs

12.06.2016, 00:51
1 plus

darius, varus i zed to 3 różne mentalności na późniejsze fazy gry.
Postać bardzo podobna do Dariusa to axe:
W tej mecie to jedna z najlepszych postaci. Nią z początku trzeba trochę uważać a potem wbijać się w dobrym momencie. Bardzo ważne jest to, że na tej postaci po prostu chcesz być atakowany. Najlepiej jest się nią wbić z blinka w paru wrogów + fale creepów, żeby uaktywnić passywa.
Varus:
Tutaj trochę gorzej. Postać na range z podobnym skillem do varusa Q jest Windranger. Jest to postać bardzo dobra na mida. Jeżeli nauczysz się używać Q tak, żeby trafiać 2 cele ( jest to związanie) to reszta pójdzie gładko. Piękny ult w połączeniu z scepterem + bloodthornem. Jest to postać jedna z najlepszych na lategame.
Zed:
Zed w lolu to typowy combowiec. W Docie czegoś takiego nie ma. Na większym poziomie gry, każdy ruch w teamfighcie musi być przemyślany. Jednak na combo polecam chociażby Nyxa. Pokazujesz się, zabijasz i znikasz. Możesz również spróbować tinkerem czy Ci podejdzie. Gra jest cięższa niż nyxem, gdyż trzeba ogarnąć więcej klawiszy jednak jest to również jedna z bardzo dobrych postaci na late.

Podobieństw w skillach jest masa. Jest ich zbyt dużo, żeby wymieniać. Najlepiej gdy sam się przekonasz, gdyż pomimo iż są podobne, style gry postaciami, które je posiadają są zupełnie inne niż w lolu.

Ostatnie tematy

Lu
Player_064459
esegsgs
Robert
Kosa231