15
Hubcio_xP

Arc Warden

Dodał Hubcio_xP 21.12.2015, 21:20

Jakie są dobre przedmioty dla nowego bohatera oraz jak korzystac z jego umiejętności?


Aby komentować, zaloguj się.
17

lyomarek8888

22.12.2015, 09:46
3 plusy

No więc tak:
FLUX - 6-sekundowy Slow zadający niewielkie obrażenia na sek. rzucany na wrogą jednostkę, wstrzymuje! działanie jeśli w promieniu 225 jednostek jest sojusznik wroga, na którego rzucono buffa. Czyli rzucasz na wroga głównie kiedy nie ma nikogo w jego pobliżu- dobry przeciwko solo lane,
MAGNETIC FIELD - tworzy tzw. niewielką bańkę magnetyczną (promień 275 jednostek) która daje boosta sojuszniczym bohaterom i budynkom (musi się on znajdować wewnątrz bańki), czyli taki świetny skill do pushowania na tower jak i w teamfightach gdzie zarzucasz ten Field w miejsce skąd sojuszniczy bohater będzie bił (chodzi tu raczej o range hero opierający się na dmg z rightclicka).
SPARK WRAITH - przyzywa po 3 sek. w miejsce rzucenia skilla upiora, który czeka 50 sek, na pojawienie się w jego pobliżu wrogiego bohatera, któremu, gdy znajdzie się w jego zasiegu (375 jedn.), zadaje obrażenia magiczne (300dmg na 4 lvl skilla), (dobry skill do rzucania w pobliże wroga przed teamfightem).
TEMPEST DOUBLE - po któtce- ulti tworzy pełną kopię Arc Wardena na 20 sec, kopia ta ma zrestartowane cooldowny na wszystkie skille i przedmioty (oczywiście oprócz ulti) i oczywiście może ich wszystkich używać jak normalny Arc.
I tu takie rozwinięcie - Arc może być przez to świetbym junglerem- robimy se Midasy i jak tylko ulti dostępne można znowu zjeść creepa :p druga sprawa to możliwość zrobienia z Arc'a rightclickera robiąc mu Desolator i Moon Shard/y lub na hardkorze Rapier do tego.
I tu podsumowując: 1 vs 1 (build pod rightclick) - rzucasz Fluxa (slow), potem w odpowiednie miejsce rzucasz upiora (Spark Wright) potem rzucasz Magnetica pod siebie i ultikiem duplikujesz i ciśniesz rightclickiem oryginałem Arca stojąc w bańce, jednocześnie pamiętając że kopia Arca ma dostępnego upiora i warto go rzucić od razu, po czym wiadomo, już zostają przedmioty z slotów oczywiście zależnie co się tam ma można to wcześniej użyć (cały czas pamiętamy że kopia Arca ma zrestartowane cooldowny na wszystko). A w teamfighcie to raczej Flux się nie przyda bo sojusznicy wroga w pobliżu więc raczej zaczniesz od upiora, bańki jeśli masz meele rightclikera w teamie najlepiej na niego ją zarzucić, przedmiotów no i ulti (najważniejsze to pamiętać aby jak najwięcej wykożystać przedmiotów przed ulti- w końcu po użyciu ulti możemy użyć je ponownie.
Sorka że taki długi ale mam nadzieję że konkretnie opisałem co nieco na temat Arc'a.

6

kuba_wojt

02.01.2016, 13:08
2 plusy

Jeżeli chodzi i itemy to jest różnie powiedziałbym można pójść w ,,magicznego" arc wardena mam na myśli : 1 arcane boots 2 dagon 3 scythe of vyse 4 refresher 5 octarine ore 6 blink naszym skillem który maksujemy jest e który ma cd 4 sekundy a z octarinem 3 musimy ,,przetrwać" farmienie i wczesna faze gry aż do momentu zdobycia pierwszych 3-4 itemów potem zaczyna się zabawa bo skacze na nas jakikolwiek wróg ult i 2 dagony na raz sprawi że odechce mu sie nas atakować a w wolnych chwilach spamujemy z e lub można też pójść carry wtedy kupujemy 1 power treads 2 manta style 3 sange and yasha 4 deadalus/desolator 5 eye of skadi 6 bkb wtedy po prostu ktoś nas atakuje i walczy z 2 herosami a nie z jednym warto też zaznaczyć że opcja carry jest lepsza ponieważ wtedy robimy za lepszego : pushera / 1 na 1 walki i przede wszystkim kiedy my nawalamy w turretke na np bocie to nasz klon może sie nawalać podczas tfa itp

5

MasterLuzak

07.01.2016, 17:31

Co do itemów to najważniejszym z nich jest Hand of Midas, ponieważ dzieki ulti Wardena można użyc tego przedmiotu dwukrotnie.

18

viper4313

24.01.2016, 20:16
1 plus

powiem ci tak dla mnie to jest beznadziejna postać którą się grać nie da i ona się nie nadaje do niczego

4

kostus0013

25.01.2016, 12:27

Q Spowalnia i zadaje małe obrażenia przez 6 sekund, ale musi być odizolowany by działał. Dodatkowo stakuje się ze sobą.

W Daje na kilka sekund prędkość ataku i 100% uniku sojuszniczym bohaterom w małym polu. Nie oślepia przeciwnika.

E Tworzy upiora, który aktywuje się po 3 sekundach, by w ciągu 50 sekund rzucić się na najbliższego jego polu widzenia przeciwnika (wliczając creepy). Daje wizję, ale sam jest w pełni widoczny (zarówno Spark Wraith jak i obszar widzenia). W pełni działa na niewidzialne jednostki.

R Jest kluczem Arc Wardena do zwycięstwa. Tworzy wizualnie innego klona Arc Wardena, który może używać umiejętności Q, W, E oraz większość przedmiotów które Arc Warden miał w trakcie używania R. Arc Warden może mieć nieskończoność klonów, które giną po 20 sekundach

To były umiejętności, teraz pora na przedmioty

Z butów wyróżniam ARCANE BOOTS i BOOTS OF TRAVEL. Zarówno Arc Warden jak i jego klony mogą dawać sobie manę, jak i się teleportować.

Kwintesencją Arc Wardena jest HAND OF MIDAS. Ten przedmiot może być użyty przez klony, więc jest to idealny przedmiot do farmienia.

Oczywiście nie może zabraknąć NECRONOMICON, zwłaszcza na poziomie 3. Ten przedmiot również jest możliwy do użycia przez klony. Podobnym przedmiotem pod tym względem jest MANTA STYLE.

Co prawda klony Arc Wardena nie mogą używać REFRESHER ORB, ale możliwość utworzenia trzech Arc Wardenów daje niesamowity potencjał do pushowania. Po prostu 3 Arc Wardenów + 6 Iluzji Arc Wardena + 6 stworów z Necronomicona = Ultimate push.

Oczywiście AGI Arc Wardena jest kiepski, więc każdy przedmiot zwiększający zręczność w znacznym stopniu jest mile widziany. Jednak MOON SHARDS, ASSAULT CUIRASS i DIVINE RAPIER też są skuteczne.

6

PVTAllen

04.02.2016, 17:19

Do wypowiedzi niżej. Jeśli zdecydujesz się na zakup rapiera to raczej nie wyruszaj z pod fontanny. Arc jest ekstremalnie papierowy. Zakup travelki i kiedy chcesz pushować albo jest team fight to ultujesz i iluzją się teleportujesz do walki, nie musisz się bać, że wrogi team przejmie rapiera. Haczyk jest jeden, iluzja nie trwa zbyt długo, musisz być szybki.

Ostatnie tematy

aniol37P
HuB3rT
Pawka11142
Hubcio_xP