Aby komentować, zaloguj się.
3

oddgamer

22.03.2015, 20:20

Zależy od tego jakich Ci przydzieli przeciwników i sojuszników. Mecz może trwać nawet od około 25 minut do prawie półtorej godziny.

28.03.2015, 23:01

od 25min do (przy remisie ) 90 min ale dochodzi do tego podlozenie bomby w ostatniej sekundzie daje +30 s co daje 99 min :)

29.03.2015, 14:32

Od 0.30h-1.30h, wszystko zależy od twoich sojuszników jak i również od twoich przeciwników.

kuba0626

od 30 min do 1h (chyba że któraś dróżyna się podda)

16

JasiuuWP

29.03.2015, 15:24

Zależy jak potoczy się mecz czy bedzie 16:0 czy 15:15 , mecze trwają najczęściej około 45 min. więc tak na oko 30-90max.

12

Nienalt

29.03.2015, 15:26

Od 30 do 90 min, ale średnio trwa 60min.

12

Łukasz

29.03.2015, 15:32

Jeśli jest pogrom to może trwać nawet niecałe 15 minut, wyrównany mecz, który idzie na remis około godziny, ale to się nie często zdarza, więc nastaw się raczej od 30 do 50 minut.

01.12.2015, 21:40

Wszystko zależy od dominacji jednej z drużyn. Jeśli twoja ( lub przeciwna drużyna ) dostaje bęcki to mecz potrwa max 30min. Z drugiej strony jeśli obydwie drużyny grają strategicznie, tzn. wyczekują z wejściem na bombsite lub grają taktycznie ze smokami, wyciągnięciem na którymś z bs'ów i dojdzie nawet do remisu to mecz może potrwać nawet do 100minut. Mój najdłuższy mecz trwał 75min w podwójnym kałachu i zakończył się stanem 16:14 dla mojej drużyny xD