1
rafausien.kontakt

Nabór do dywizji Mad Bears Blue

Dodał(a) rafausien.kontakt 05.03.2022, 20:25

Witam, sprawa wygląda następująco. Formacja Mad Bears Blue ma zamiar stworzyć rozwojowy projekt dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i osiągnąć więcej niż dotychczas mogli posmakować. Przechodząc do konkretów, w projekcie będzie brało udział kilkanaście osób, spośród nich wyłonione zostanie 7 osób, które wykażą największy potencjał, zarówno pod względem komunikacyjnym, umiejętności indywidualnych jak również kreatywności (wytrwałością w dążeniu do celu i ciekawymi pomysłami na grę). To właśnie oni zasilą szeregi formacji i będziemy dalej rozwijać ich potencjał.
Wymagania:
- minimum 15 lat (zalecane więcej, natomiast jeżeli masz dobry mental i mutację przeszedłeś to nie widzę problemu)
- minimum 1600 godzin w grze (zalecane minimum 2000 godzin)
- minimum 3 lvl faceit (zalecane minimum 5 lvl)
- czas na grę w godzinach 19-23 (na czas testów wymagana jest codzienna dostępność, po wyłonieniu wyników ustalimy 5 dni w tygodniu na wspólną grę)
- umiejętności wyżej wymienione + znajomość granatów i inne powiązane ściśle z powyższymi umiejętnościami (wszystko co tak naprawdę składa się na progres)
- przyjazna komunikacja (toksyczność zostanie przez nas potępiona)
- dostosowanie się pod drużynę (to nie drużyna ma spełniać twoje zachcianki, a ty jako działacz dla wyższej idei powinieneś się poświęcić)
W przyszłości po wyłonieniu 7 osób oferujemy:
- Serwer do ćwiczeń (posiadamy własny serwer)
- Wspólne drużynowe treningi (w celu osiągnięcia lepszego zgrania drużynowego, w tym bazowaniu na konkretnej strategii)
- Organizację sparingów, turniejów, lig (w celu sprawdzenia się i zdobycia dodatkowego doświadczenia)
Jeżeli wiesz na co się piszesz, chcesz być jednym z tych kilkunastu (a nawet 7) osób, nie boisz się wyzwań i zależy Ci na rozwoju, po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu dc: M1KU#7851


Aby komentować, zaloguj się.

Ostatnie tematy

Sm0Ke
Player_046335