5
Adrianwar31

Tytuł gry ?

Dodał(a) Adrianwar31 21.10.2019, 22:26

Może nie jest to temat związany z cs go , ale jest tu duża liczba graczy więc mam nadzieję , że ktoś odpowie na moje pytanie.

Kilka lat temu , a nawet i kilkanaście , gdy byłem młody grałem w grę typu fps , której nazwy nie pamiętam i tu stawiam pytanie , czy ktokolwiek zna tytuł tej gry ?
Najbardziej w pamięć wpadła mi ostatnia misja , gdzie jesteśmy jakby to powiedzieć w " wieżowcu" i w pewnym etapie gry wychodzimy na zewnątrz na tak zwany " taras" ( chodzi o to , że był to prawie najwyższy możliwy szczyt budynku o dużej powierzchni na otwartym powietrzu ) i odpala nam się cut scenka gdzie stoi nad krawędzią pewna postać , spogląda na nas po czym skacze z budynku , a po chwili z tego samego miejsca wyłania się helikopter z otwartymi drzwiami , w których stoi wcześniej wspomniana postać. Helikopter wzbija się na niewielką odległość nad " tarasem" po czym zeskakuje z niego żołnierz w specjalnym kombinezonie wyposażonym w miniguna i gaz toksyczny ( w jednej ręce minigun , a w drugiej gaz toksyczny ). Naszym zadaniem jest znalezienie specjalnej broni usytuowanej na najwyższym możliwym punkcie tego budynku ( jak mówiłem ten tzw. "taras" nie był najwyższym miejscem , musiałeś wejść do budynku jeszcze raz i znaleźć wyjście na sam dach , po czym znaleźć tą specjalną broń ). Wszystkie inne bronie nie zadawały temu bossowi obrażeń.
O ile dobrze pamiętam to w tej grze jako punkty zdrowia , była ukazana sylwetka żołnierza wypełniona na kolorowo. To raczej jedna ze starszych gier , z przed 2010 roku na pewno. Mam nadzieję , że ktoś zna tytuł. Z góry dziękuję.


Aby komentować, zaloguj się.

Ostatnie tematy

Player_074090
bati6461
dgol540
kaaaaaaaaaaaaaaqw21