- Gry
- Counter-Strike: Global Offensive

Team Kinguin po wygranym meczu z Movistar Riders awansowało do finału turnieju ESL Clash of Clans, który odbywa się w stolicy Hiszpanii.
Pierwszą mapą, którą przyszło grać naszym było Mirage. Pingwiny dobrze sobie radziły po stronie antyterrorystów, dzięki czemu doprowadzili oni do przyzwoitego wyniku na półmetku spotkania jakim jest 11:4. Po zmianie stron pojawiły się lekkie problemy, jednak ekipa 22 letniego Mikołaja "mouza" Karolewskiego rozprawiła się z przeciwnikami dobrym wynikiem 16:11.
Druga mapa - Overpass również zaczęła się dobrze dla graczy drużyny Team Kinguin. Nasi wyraźnie dominowali, dzięki czemu po 15 rundach ujrzeliśmy wynik 12:3. Jednak po odwróceniu ról pojawiły się problemy - gracze z hiszpańskiej formacji zaczęli wygrywać rundę za rundą, doprowadzając do wyniku 14:14. Polacy jednak w dobrym momencie się obudzili i wygrali dwie ostatnie, decydujące rundy.
Podsumowując: Team Kinguin 2:0 Movistar Riders (16:11 - Mirage, 16:14 - Overpass).
Komentarze
(0)Brak komentarzy. Bądź pierwszy, napisz komentarz!