11
WesołyAndrzej

Jaka jest najlepsza klasa do PvP?

Dodał(a) WesołyAndrzej 22.01.2015, 19:34

Macie jakieś sugestie, jaką klase powinienem wybrać do PvP? Zawsze tym się interesowałem w MMORPG i chciałbym z góry zacząć od postaci, która byłaby najskuteczniejsza =)


Aby komentować, zaloguj się.
4

Realgar

12.05.2015, 02:34
2 plusy

Jednakże Shadow jest trudny. Z prostych klas najpoteznijszym, najprostszym i nie wymagajacym myslenia jest Mystic- wszystkie jej klasy sa OP, jednakże najsilniejsza jest Battle Maiden-ukochana developerow. Na drugim miejscu jest Valkyrie a na ostatnim Erta. Z innym klas Reaper i Demonisher z Shaman, z Huntera Assasin, Shadow, Gunslinger-uniwersalny tu i tu, z FIghterow Opeczny aktualnie Warrior i Guardian-najpotezniejsyz w PVE fighter notabene, a z Witchblade tu wszystko jets slabe, czasme slayer i bladedancer cos zdzialaja, ale mniej niz inne klasy.

1

Voxilen

13.07.2015, 12:56
1 plus

Realgar nie zgodzę sie z Tobą gdyż moim zdaniem Hunter to najlepsza klasa do PVP wystarczy poćwiczyć combo na Assassin jak i Shadow mają świetne combo którego nie da się przerwać bez użycia dasha poza tym dysponuje również całkiem ładnym dmgem jak Ranger czy tez trzymaniem przeciwnika na dystans jak np. Scot czy tez Gunslinger mam wszystkie podklasy Huntera i moim zdaniem nie ma lepszej klasy ;)

Ostatnie tematy