1
mistermag

Klan mściciele zaprasza na CW i CWL

Dodał(a) mistermag 04.06.2019, 14:37

Wszystkich chętnych, kulturalnych i aktywnych graczy zapraszamy do wspólnej gry (zarówno w CW jak i CWL czyli w lidze). Podstawowym kryterium udziału w rozgrywkach CW i CWL jest aktywność i chęć doskonalenia umiejętności a nie znajomości z Leaderem czy Co-leaderami. Jeśli lubisz spędzać czas przy wspólnej i ekscytującej rozrywce a do tego chcesz się rozwijać to u nas znajdziesz miejsce dla siebie.

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash


Aby komentować, zaloguj się.
1

mistermag

23.09.2019, 19:00
1 plus

Z uporem i zaangażowaniem rozwijamy nasz klan dzięki czemu udało nam się osiągnąć już 8 level co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla wszystkich klanowiczów już od samego momentu wstąpienia do klanu:

Czas oczekiwania na ponowienie zapotrzebowania - 10 minut.
Maksymalna możliwa ilość jednostek do przekazania przez jednego gracza - 8 jednostek.
Zwrot części kosztów za przekazane jednostki - 35%
Automatyczny upgrade przekazanych jednostek - 1 level.
Powiększona powierzchnia skarbca - 40%
Powiększony bonus za wojny - 20%

Klan posiada własną stronę oraz regulamin aby, dzięki jasnym zasadom, zapewnić wszystkim bezproblemowe i bezkonfliktowe funkcjonowanie.

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się kolejne rozgrywki CWL. Jeśli chcesz wziąć w nich udział przyjdź i zaprezentuj się. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash

1

mistermag

29.10.2019, 17:59
1 plus

Październikowe rozgrywki CWL zakończyły się dla naszego klanu wyczekiwanym sukcesem w lidze i awansem do Crystal III

Po zakończeniu obecnych Clan Games, które zrobiliśmy na 100% (mnóstwo nagród dla graczy biorących udział), nasz klan zbliża się już do 9 levelu.

Za kilka dni rozpocznie się listopad i kolejny sezon ligowy. W związku z tym wszystkich fanów Clash of Clans, prawdziwie zaangażowanych w grę, zapraszamy do naszego klanu i udział w nadchodzących rozgrywkach CWL.

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash

1

mistermag

20.11.2019, 15:01
1 plus

Siemanko wszystkim,

kolejny sezon CWL w którym pozostajemy w Crystal III. Kto nie zdążył załapać się na ligę ma teraz szansę wejść do klanu na Clan Games, które rozpoczynają się w piątek rano.

Zdecydowanie zapraszam wszystkich zainteresowanych bo zostało mało czasu a nagrody są konkretne.

Swoją drogą klan jedną nogą jest już na 9-tym levelu (do awansu brakuje nam jedynie 23 punkty).

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash

1

mistermag

16.01.2020, 16:05

Po wprowadzeniu TH13 styczniowy sezon CWL był dość trudny. Klany się rozwijają i wprowadzają do rozgrywek graczy z wybudowanym TH13 a to powoduje zwiększoną rotację klanów pomiędzy ligami. Styczniowe rozgrywki nie należały do łatwych jednak, z kilkoma klanami udało nam się nawiązać wyrównaną walkę. Jedna z rund okazała się wyjątkowo emocjonująca - walka trwała nawet w ostatnich sekundach i do samego końca nie było wiadomo kto z tego wyjdzie zwycięsko.
Udało nam się wygrać cztery z siedmiu rund co pozwoliło nam na utrzymanie swojej pozycji w Crystal League III

Jak zwykle sezon będzie się kończył rozgrywkami Clan Games, które od kilku już sezonów kończymy na 100%

Dla wszystkich zainteresowanych nasz klan pozostaje otwarty* aż do kolejnej ligi CWL.

* Wejście możliwe jest dla graczy z bydynkiem TH9 i wyżej oraz z pucharami od 2400 w górę (zarówno w Home Village jak i Builder Base).

Jeśli spełniasz warunki i masz chęć razem z nami powalczyć to już teraz Cię zapraszamy.

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash

1

mistermag

14.05.2020, 15:28

Witam ponownie na forum!

Raz na jakiś czas zaglądam tu i przekazuję najnowsze wieści. Nasz klan cały czas się rozwija. Obecnie zbliżamy się już do osiągnięcia 10 levelu klanu co wiąże się z wymiernymi korzyściami dla wszystkich członków klanu. Wspinamy się między innymi dzięki aktywnemu udziałowi w lidze CWL, której majowy sezon zakończyliśmy na mocnym trzecim miejscu w Crystal League III.

Niestety CoC traci popularność i ogólna ilość graczy w klanach maleje. Wiele klanów się rozpada lub całkowicie zamiera z powodu braku aktywności. Na forum pojawiają się zaproszenia do nowych klanów, które po miesiącu od założenia przestają istnieć. Nie wyważajcie otwartych drzwi i nie traćcie czasu na zakładanie nowych klanów zaczynając wszystkiego od zera. Klanom do rozwoju potrzebne są lata aktywnej gry.

Dlatego, wszystkich graczy, którzy chcą pograć w jednej ekipie trochę dłużej oraz korzystać z licznych bonusów wynikających z dotychczasowych osiągnięć klanu, zapraszam do wspólnej gry w stabilnym i stale rozwijającym się klanie z wieloletnią tradycją.

Staramy się dbać o poziom i dlatego klan ma również swoje ograniczenia aby gracze przychodzący do klanu nie byli całkowitymi nowicjuszami. Z tego powodu podnieśliśmy próg wymaganych trofeów. Obecnie, zarówno w Home Vilage jak i Builder Base wymagamy 2500 pucharów. Drugim ograniczeniem dla graczy jest minimalny poziom TH, który w naszym klanie został ustalony na 10. Wyjątki od powyższych ograniczeń czynimy jedynie na prośbę i odpowiedzialność gracza będącego członkiem klanu i przyjmujemy kolegów/przyjaciół/braci, którzy nie spełniają w/w warunków. Poza tym do czasu kolejnej rozgrywki CWL klan pozostaje otwarty aby chętni gracze nie musieli oczekiwać na akceptację - zapraszamy.

Klan: mściciele
Clan Tag: #2CC29LJP
Leader: Crash

Ostatnie tematy

Grześ
Łukasz
kosiara333