1
bartek.tut

Jaka jest lepsza klasa ?

Dodał(a) bartek.tut 28.02.2015, 14:15

jaka klasa jest lepsza Szturmowiec cz mechanik ?


Aby komentować, zaloguj się.
5

Macer

01.03.2015, 12:59
1 plus

Szturmowiec jest klasą bardzo dynamiczną w piechocie. To on powinien inicjować ataki na flagi/mcomy i ciągnąć za sobą cały team ponieważ jest do tego najlepiej przystosowany.
Mechanik ma największą rolę w walce na dużych mapach gdzie występują pojazdy. Bez ogarniętego mechanika czasami ciężko jest wygrać jeżeli reszta drużyny się stara a mechanik zamiast niszczyć pojazdy wroga skupia się na walkach w piechocie. Oczywiście jest w tym prawie równie skuteczny jak z tą zależnością, że dużo szybciej kończy mu się amunicja. Inżynier jest także jedną z najszybciej zbierającą punkty doświadczenia klasą jeżeli robi to co do niego należy :)
Podsumowując, obie klasy są bardzo ważne. Jedna i druga ma swoje zadania ma polu bitwy. Pytanie, czy wolisz częściej grać przeciwko pojazdom czy piechocie.

5

KilerpKLr

01.03.2015, 15:00

Mechanik masz więcej gadżetów i lepiej możesz punkty zdobywać między innymi na mapach oman, mashurt i innych z czołgami i samolotami. Masz w broniach dużą szybko strzelnosć i możesz ją dobrze wykorzystać na bliskie odległości.

11

JerryPl

01.03.2015, 20:52

każda jest dobra tylko trzeba umieć grać

1

momoreal123321

06.03.2015, 14:26

Moim zdaniem kazda jest fajna, pozwole sobie opisac kazda z nich na podstawie + i -:
Medyk-plusy: defibrylator , apteczki , flary minusy:niema czym rozwalic np. czolgu czyli poprostu niema zadnego dynamitu jest mocny wylacznie w walkach piechotą i na mapach bez pojazdów.
Snajper-Zalety:Miny Claymore, Mozdziez, czujnik ruchu, daleki zasieg broni i moze dostrzec duza ilosc wojsk wroga a niekiedy ja wybić Wady:niema czym zniszczyc np. czolgu [tez niema dynamitu] niema ani apteczki ani ammo ale moze kupic bandaze i strzykawki.
Technik-Zalety: Granatnik RPG którym moze zniszczyc wrogi czolg albo nawet
chelikopter a jak ktoś jest hardkorem to nawet samolot [mi sie raz udalo],
tzw. spawarke którom moze naprawiac podniszczone pojazdy i gdy ktos w takim siedzi dostaje po 10 p expa, miny p.pancerne moze nimi zastawiac pułapki na wrogie pojazdy wady:niema ani apteczki ani ammo ale moze kupowac bandaze i strzykawki ma mało ammo i słabą bron.
Szturmowiec-Zalety:posiada C4 wiec ma czym zniszczyc np. wrogi czolg , granaty dymne [smog], skrzynka z amunicja, dobre bronie wady: BRAK WAD

Ostatnie tematy