1
mankut19815

kim sie najlepiej gra?

Dodał mankut19815 10.01.2015, 01:42

kim sie najlepiej gra?


Aby komentować, zaloguj się.
8

karol.sawi

10.01.2015, 10:03
1 plus

To zależy . Każda klasa ma plusy i minusy .
Medyk - Jego bronie mają bardzo dużo naboi , Może uzdrawiać i wskrzeszać graczy , ale gdy przybliżasz bronią , pojawienie się celownika zajmuje więcej czasu niż u np. szturmowca
Szturmowiec - Ma dobre , maszynowe bronie , może dawać amunicję innym graczom , a gdy go bardziej się ulepszy , może przenosić C4
Mechanik - Jego bronie ( według mnie ) zadają mniej obrażeń niż bronie szturmowca czy medyka , ale za to mechanik może naprawiać pojazdy , może przenosić wyrzutnię RPG , a później może też przenosić Granatnik i miny na pojazdy .
Snajper - Ma on bronie służące do strzelania z daleka , miny , które mogą zabrać graczowi całe życie , czujnik ruchu i może później wzywać zrzut bomb ( Od 40 - 80 obrażeń gdy strzeli w gracza ) . Snajper też jako jedyny , gdy strzeli w głowę zabierze graczowi całe życie ( Chyba , że snajperka zadaje małe lub średnie obrażenia )

1

jonyface

10.01.2015, 17:40

Zależy od upodobań.
Jeśli lubisz grać po cichu i czastujesz na ofiarę, to snajper jest idealny dla Ciebie. Jeśli jednak wolisz być w centrum akcji to zostaje medyk, szturmowiec, mechanik.
Zależy też czy grasz sam czy masz jakiś zespół. Jeśli grasz psrzez TS3 z kumplami to warto się dogadać, kto kim gra, gdyż medyk wielokrotnie może przesądzic o wygranej i to nie przez zabijanie wrogów tylko przez leczenie i wskrzeszanie "swoich". Szturmowiec zaś zadaje największe obrażenia i podrzuca amu reszcie, a inżynier ma rakietnice i rozwala pojazdy wroga na odległość :)
Każda postać ma swoje zalety i wady :)

1

simme.c00

10.01.2015, 17:51

ja preferuje medyka lub snajpera
ale musisz sam wyprobowac

Ostatnie tematy

ArrivalPL
Kryspin
Maciej
Damian
pokerowiec1234