2
Piotr

Ktore czolgi dobre dla początkujacych

Dodał Piotr 19.09.2017, 00:38

Ktore czolgi dobre dla początkujacych


Aby komentować, zaloguj się.
8

buziak_a

07.10.2017, 13:39

Polecam ruskie placki. albo czołgi z dużym spotem i szybko-zwrotne. Jak poszukujesz mocnego MBT to idź do Challengera 1 naprawdę niezły czołg.

7

marcin111823

22.10.2017, 10:51
1 plus

Polecam pójść w te czołgi na kołach fajnie się nimi gra :)

4

yamato12

06.11.2017, 17:02

Ruskie czołgi linia T- : Duża i najlepsza szybkostrzelność z wszystkich MBT w grze, fajna penetracja, fajny dmg na strzał, najbardziej mobilne, ciężko wykryć.Płaca za to pancerzem potrafi odbić ale ale dużo tez przepuszczają
Brytyjskie czołgi linia Challanger : Najsłabsza chyba szybkostrzelność z wszystkich MBT w grze, penetracja też niezbyt ciekawa zresztą jak i dmg na strzał , mobilność średnia.
Mają jednak najlepszy pancerz z wszystkich MBT dobrze poprowadzony zrobi dużo.
Amerykańskie czołgi linia Abrams : Szybkostrzelność oraz dmg na strzał podobny jak w Challangerach, penetracja natomiast lepsza coś jak Czołgi rosyjskie, mobilność też niezbyt ciekawa. Pancerz natomiast troche słabszy niż Brytyjskie ale i tez nienajlepszy dużo przepuszcza strzałów.
Niemieckie czołgi linia Leopard : Szybkostrzelność lepsza niż w Abramsach i Challangerach, dmg na strzał podobny do dwóch poprzednich, maja natomiast najlepsza penetracje w całej grze, mobilność podobnie lepsza niż w przypadku dwóch poprzednich opisywanych lini. Co do pancerza nie jest najlepszy i nie jest najgorszy dobrze poprowadzony dużo zrobi.
Chińskie czołgi linia Type : czołgi te są bardzo podobne statystycznie do Czołgów rosyjskich T- ; jednak maja niezbyt ciekawy pancerz nie wiem jak z mobilnością ale pewnie troche zbliżona do Ruskich.
Reszty linii nie umiem opisać bo nie grywam nimi często typu TD,AFV,LT musiałbyś sie jeszcze dopytać kogoś :)
Mam nadzieje że coś pomogłem jeżeli byś miał jakieś pytania gram wieczorami nick iKoza, Batalion 50KP

Ostatnie tematy

Wiktor
KrzeneQ
Tabasko666
Malwin
Sonex