Newsy

Nowy Kreator buildów

01.08.2017, 12:35

Drodzy Gracze!Jeżeli szukacie nowego builda albo sam tworzysz własne, ten kreator jest właśnie dla Ciebie!Wraz z premierą zostało uruchomione nowe narzędzie - Kreator Buildów Albion Online. Możecie w nim przeglądać buildy stworzone przez innych graczy. Możecie też edytować posiadane i dzielić... (czytaj więcej)

Nowy launcher

09.07.2017, 12:42

Drodzy Gracze!Nowy launcher Albion Online został poddany przeróbce. Zmiany przedstawiamy poniżej:Oficjalna premiera już niebawem. Nadszedł czas rozstania się z launcherem z testów Beta. Pora powitać nowy, zupełnie odmieniony, oficjalny launcher!Oto on:Poza nowocześniejszym, czytelniejs... (czytaj więcej)

Co zostanie dodane w aktualizacji HECTOR?

15.06.2017, 13:54

Drodzy Gracze!Hector zawitał już na serwerze live a wraz z nim mnóstwo nowości. Czytajcie dalej, a dowiedzie się więcej!Ostatnia aktualizacja została wprowadzona na serwer gry po testach beta. Odkryjecie w niej Czarny Rynek, nowe Bramy Piekieł, Wrota wymiaru na Rubieże i znacznie więcej!Rzućc... (czytaj więcej)

Aktualizacja HECTOR

30.05.2017, 12:18

Witajcie Gracze!Przywitajcie się z Hectorem - ostatnią aktualizację fazy testów beta. Wprowadza ona znaczne zmiany Bram Piekieł i Rubieży. Ponadto, dodany będzie nowy Czarny Rynek, który łączy w sobie elementy przedmiotów wypadających w PvE, system rzemiosła i ekonomię... (czytaj więcej)

Nadchodzą Bramy Piekieł!

04.05.2017, 21:36

Witacie gracze!Bramy Piekieł to nieodłączna część Albion Online. Najodważniejsi gracze szukający przygód mogą wkroczyć do nich, jeśli zabiją w otwartym świecie demona. Po jego zabiciu, pojawi się pomarańczowy portal, który prowadzi do Bramy Piekła. Demony znajdujące się w środku to nie... (czytaj więcej)

Kusznik Tima

06.04.2017, 22:33

Witajcie gracze!W marcu omawialiśmy Wam Skrytobójcę z Rohatyną. W tym miesiącu przyjrzymy się bliżej buildowi, który został stworzony do siania zgrozy wśród wrogów podczas walki GvG.Albion Online może pochwalić się niezliczonymi kombinacjami buildów postaci. Jedne ... (czytaj więcej)

Przeróbka graficzna

02.04.2017, 12:35

Witajcie!Twórcy Albion Online przyznali, że są zadowoleni z grywalności, ale już mniej z wyglądu gry. Sami przyznają, że interfejs użytkownika i mapa nie pasują do dzisiejszych standardów. Po ostatniej aktualizacji Galahad twórcy postanowili coś zmienić, przez ostatnie tygodnie ... (czytaj więcej)

Skrytobójca z Rohatyną

30.03.2017, 16:21

Witajcie!W tym tygodniu mamy Wam do zaprezentowania jedną z najlepszych konfiguracji postaci do solowego PvP. Veton, lider gildii Grief oraz gracz, który ma opanowaną sztukę gankowania do perfekcji, zgodził się opowiedzieć o swojej konfiguracji z aktualizacji Galahad. Skrytobójca z Roh... (czytaj więcej)

Nowe biomy nadchodzą

11.08.2016, 10:14

Witajcie!Już za niedługo ujrzymy nowy biom w grze. Został on stworzony przez artystę Daniela Alekowa.Jego nazwa to: Koncepcja WyżynMusimy przyznać, że woda, jak i gleba jest niesamowita stworzona.Nie możemy się doczekać jej w grze!Życzymy miłej gry. [Źródło: albiononline.com] 

Nowe umiejętności pasywne

05.08.2016, 09:19

Witajcie! Początek Ostatecznej Bety było dla nas niezwykłym zaskoczeniem. Dzisiaj, opowiemy wam o nowych umiejętnościach pasywnych, która każda broń posiada aż 4 zdolności. *Liczby w () = Poziom broni, który potrzebujecie na rzucanie czaru.*   Dobroczynność Motywowana Andrenaliną... (czytaj więcej)

Nowy interfejs użytkownika

31.07.2016, 18:40

Witajcie! Zepsół odpowiedzialny za grę Albion Online ogłosił nam, że wkrótce zostanie zaimplementowany nowy interfejs użytkownika. Prezentuje się on następująco: Na razie jeszcze wszystko jest na ukończeniu. Pozdrawiamy![Źródło: forum]  

Znamy datę Ostatecznej Bety

26.07.2016, 10:33

Witajcie! Twórcy poinformowani nas, że już za tydzień ruszy Ostateczna Beta! Data otwarcia Bety jest następująca: Legendarni założyciele: 1 sierpień 12:00. Epiccy: 2 sierpień o tej samej porze. Weterani: 3 sierpień. Deweloperzy ciężko pracowali przez te tygodnie. Dostaniemy oto takie nowo... (czytaj więcej)

Nadchodzący System Artefaktów

22.07.2016, 11:20

Witajcie! Deweloperzy ciągle nas zaskakują. Czy to nowościami, czy poprawkami błędów. Opowiemy wam o nadchodzącym systemie Artefaktów, który zostanie wprowadzony w Ostatecznej Becie. Po co zostały dodany system Artefaktów? Twórcy piszą, że chcą powiększyć, a zar... (czytaj więcej)

Awatary, sztuka i ropucha!

19.07.2016, 19:27

Witajcie!Twórcy gry zaskoczyli nas ponownie! Nowe avatary graczy: Otrzymaliśmy 6 avatarów (3 męskie, 3 żęńskie). Wszystkie profilówki oczywiście będą dostępne dla graczy w ostatecznej becie. Wielka ropucha: Nowy mob do skórkowania tieru 3. Zwierzę możecie zdobyć na B... (czytaj więcej)

Ostateczna Beta!

17.07.2016, 23:24

Witajcie!Już pierwszego sierpnia wystartuje ostateczna beta gry Albion Online.Twórcy gry chwalą się, że przy starcie zobaczymy nowości tj.: Nowy system reputacji. Nowy system przedmiotów. Wielką zmianę walki gildijnych. I znacznie więcej... Życzymy udanej zabawy w świecie Albion!Pozd... (czytaj więcej)

Aktualizacja Lochów

09.03.2016, 08:07

Drodzy Gracze! Na oficjalnej stronie albionu ukazała się informacja o zmianach dotyczących lochów. Po pierwsze dodane zostały lochy w otwartym świecie, które posiadają wiele wejść na powierzchni. Każde wejście prowadzi do innej części lochu. Po drugie w trakcie aktualizacja wspomnian... (czytaj więcej)

Konfiguracja postaci Gracja Natury

02.02.2016, 22:46

Drodzy Gracze! Dnia 2 lutego przedstawiona została najkorzystniejsza konfiguracja dla zwinnej postaci posługującej się Świętym Kosturem, Gracji Natury. Oto jakie wyposażenie powinna owa postać nosić: Lekki Skórzany Hełm ​Hełm powinien mieć umiejętność "Odnowa Energii", która jak wi... (czytaj więcej)

Aktualizacja gry

09.12.2015, 23:04

Witajcie drodzy Fani gry!Właśnie wprowadzono pierwszą aktualizację gry, a w niej:Wygoda obsługi: tryb wymuszonej walki, który uniemożliwi przypadkowe zbieranie lub podnoszenie łupu podczas potyczek, ruch prawym przyciskiem myszy ułatwiający sterowanie postacią, podświetlenie gotowości zaklęc... (czytaj więcej)

Premiera wersji beta

02.11.2015, 21:17

Witajcie drodzy Fani gry! 23-go listopada wystartuje dawno zapowiadana wersja beta gry. Niestety nie jest ona przeznaczona dla każdego.23 listopada będą mogli rozpocząć grę "Legendarni Założyciele", 24 listopada "Heroiczni Założyciele", 25 listopada "Założyciele Weterani". Niestety o pozostałych śm... (czytaj więcej)

Zmiany w kliencie

21.09.2015, 23:00

Witajcie drodzy Fani gry!Wydawca tytułu planuje jeszcze jedno udogodnienie w grze. Będzie to systemem wprowadzający możliwość posiadania kilku postaci na jednym koncie. Będzie to wymagało zmiany wyglądu początkowego panelu klienta.Pozdrawiamy! [Źródło: strona gry]

Nowości w nadchodzącej becie

21.09.2015, 22:55

Witajcie drodzy Fani gry! Oczekiwana przez Was Closed Beta Albion Online została na listopad 2015. Oto kilka bliższych informacji odnośnie tego na co czekamy: Świątynie Specjalne miejsca w otwartym świece, które umożliwią tworzenie unikatowych przedmiotów. Świątynie te... (czytaj więcej)

Otwarta beta

03.09.2015, 22:01

Witajcie drodzy Fani gry! Niestety jeszcze trochę poczekamy na start nowej gry. Wydaje się, że przed listopadem nie doczekamy się otwartej bety gry. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiamy.[Źródło: facebook]