dogry.pl » lista gier » Wiejskie Życie » wiadomości Nowości w Wiejskim Życiu

Nowości w Wiejskim Życiu

2013-09-30 08:00 wróć do listy wiadomości »

Drodzy Gracze,

Promocja

Z przyjemnością informujemy, że od dziś, do 1 października, do godziny  17:59 czeka na Was 20% obniżka na zakup oraz powiększenie Ogrodowego Rancza.

Nowa misja

Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie niesie ze sobą nowa Misja Specjalna. Wybierzcie się z Felą do słonecznej Grecji i przeżyjcie swój własny Grecki Romans.
Dla najlepszych graczy przygotowano cenne nagrody. 

Urodziny Williama

Razem z Williamem możecie nadal świętować  jego 25 urodziny w słonecznej Grecji! Misja Moje Wielkie Greckie Urodziny już czeka, wraz z wieloma cennymi nagrodami.

Basen

Dla graczy, którym udało się uzbierać 25 Fasolek czeka już specjalny Basen ze zjeżdżalnią. Jest to pierwsza z 4 nagród, które możecie otrzymać, wymieniając Fasolki.

Koci Domek

Koci Domek, który możecie otrzymać,  jeśli uda Wam się zebrać wszystkie 4 nagrody za fasolki. Po nakarmieniu Kotków Łososiem, otrzymacie Rybią ość, z której w Warsztacie wyprodukujecie 3 zupełnie nowe przedmioty.

Źródło:Producent

Zdobądź pkt.
Dodaj wartościowy komentarz, zgarnij: 2 pkt. +

Wartościowy komentarz, definicja

Treść wnoszącą w całą dyskusję sens. Nie otrzymasz pkt. za wpisanie treści typu: ":), :-), :D, itp.". Zastrzegamy sobie prawo przyznawania pkt. według uznania.
Pytania? Napisz do nas, skorzystaj z formularza kontaktowego.