dogry.pl » forum » Grepolis » dyskusje » Pytania » Podbój

Podbój

2 odpowiedzi
czym się różni stary podbój od nowego zapytał XRyXR, 2014-01-06 11:55
 • Kamileusz37, 2014-01-06 17:09
  0
  nie wiem
  ale w tym teraźniejszym
  musisz mieć zbadane : statek kolonizujący : podbój
  zrobić ten statek
  i jak zniszczysz wraz z atakiem statkiem komuś całe wojsko i biremy stojące w mieście to zaczyna się podbój w zależności od swiatów róznie trwa
 • matix963369, 2014-01-07 19:04
  +1
  Stary system podboju różni się tym że w nim (zależności prędkości świata 1| 2| 3| ) wbijasz kolona do wyczyszczonego miasta i bunkrujesz miasto, czyli wysyłasz deff, albo jeśli u Ciebie jest kolon wroga to wtedy musisz wysłać na swoje miasto ( lub sojusznicy ) jednostki i flotę off aby zniszczyć kolona i przerwać okupację.
  Prędkość świata decyduje o tym jak długo trwa podbój w 3, podbój trwa 8 godzin, w 2 podbój trwa 12 godzin, a w prędkości 1 trwa aż 12 godzin ( takim światem była np Alfa niestety już zamknięty serwer ). Oczywiście aby podbić miasto trzeba mieć zbadany w Akademii badanie "Kolonizator" oraz "Podbój"

  Nowy system podboju polega na założeniu buntu ( w akademii badamy "podbój" ) czyli: wysyłamy na wioskę atak z podburzeniem ( w okienku w którym wybierasz jednostki lądowe oraz flotę do ataku, na dole masz 2 ikonki "Atak zwykły" i "Rozpocznij bunt", klikasz to drugie (podświetli się) i wysyłasz atak). Podburzenie czyli I część Podoju trwa 12 godzin, przez ten czas możesz czyścić miasto wroga, ale jeśli w tym czasie wyślesz kolonizatora to nie podbijesz miasta. Dopiero po tych 12 godzinach, rozpoczyna się II część buntu czyli Bunt właściwy ( też trwa 12 godzin ) w tych 12 godzinach musi wejść kolonizator do miasta, miasto musi być wyczyszczone wcześniej.

  W nowym systemie jest o tyle dobrze że miasta opuszczone( te z szarą flagą ) podbija sie od razu, czyli na czyste opuszczone miasto wysyłamy kolonizatora i miasto w momencie wejścia ataku jest od razu nasze, a w starym systemie trzeba czekać jak w normalnym podboju.

  Mam nadzieję, że pomogłem, gram w tą gierkę już prawie 4 lata i fajnie mi się w nią gra.
  Pozdrawiam Matix963 ( nick z Grepolis )
Zaloguj się aby dodać odpowiedź.
Zdobądź pkt.
Dodaj wartościową odpowiedź, zgarnij: +5 pkt.

Wartościowa odpowiedź, definicja

Treść wnoszącą w całą dyskusję sens. Nie otrzymasz pkt. za wpisanie treści typu: ":), :-), :D, itp.". Zastrzegamy sobie prawo przyznawania pkt. według uznania.
Pytania? Napisz do nas, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Potwierdzenie

Odpowiedź została dodana.
W czasie do 7 dni roboczych moderator sprawdzi dodaną przez Ciebie odpowiedź pod względem treści.
Gdy zostanie zatwierdzone otrzymasz +5 pkt.

przeczytałem, zamknij informację